O nas

O Firmie


Grupa EFLI jest prywatną firmą założoną w 1990 roku w Kościanie. Dzięki bardzo dobrej organizacji połączonej z nowoczesną polityką handlową stała się jednym z liderów branży techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, budowlanej, sieci zewnętrznych oraz nowoczesnych rozwiązań z odnawialnych źródeł energii na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego.

Grupa EFLI to 100% polskiego kapitału. Źródło rozwoju stanowi kościańska centrala Grupy EFLI, która koordynuje pracą 17 oddziałów zlokalizowanych w Gostyniu, Jarocinie, Lesznie, Międzyrzeczu, Nowym Tomyślu, Glinnie, Poznań-Wysogotowo, Rawiczu, Stargardzie, Szczecinie, Środzie Wlkp., Śremie, Świebodzinie, Wągrowcu, Wolsztynie, Wrześni i Wschowie.

Obsługujemy firmy instalacyjne, budowlane, remontowo-budowlane, handlowe oraz prywatnych inwestorów,  oferując produkty najwyższej jakości od znanych i markowych producentów krajowych i zagranicznych.

W oddziałach Grupy EFLI uzyskają Państwo fachową pomoc w doborze urządzeń. Przeszkoleni doradcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania i znajdą najlepsze rozwiązania.

Bezpłatny transport, dogodne warunki i formy płatności, ciekawe promocje, premie, spotkania szkoleniowe i integracyjne dla stałych klientów, umacniają pozycję lidera na rynku, oraz sprawiają, że współpraca z nami staje się konstruktywna.

Na przestrzeni 25 lat naszej działalności byliśmy wielokrotnie nagradzani oraz wyróżniani zarówno przez instytucje branżowe jak i ogólnopolskie. Otrzymaliśmy wyróżnienia za wzrost obrotów „Gazela Biznesu’ miesięcznika Puls Biznesu, a w 2009 roku znaleźliśmy się w rankingu „Diamenty Forbesa” oraz otrzymaliśmy certyfikat „Przejrzysta firma”. Te wyróżnienia zobowiązują nas do ciągłego doskonalenia naszej pracy oraz zapewnienia profesjonalnej obsługi naszych Klientów.