Konferencja Szkoleniowa Wyspy Kanaryjskie 2009

Konferencja szkoleniowa Wyspy Kanaryjskie 2009


Konferencja szkoleniowa Gran Canaria 2009

GRAN CANARIA – to najsłynniejsza z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Kusi złocistymi plażami i niekończącymi się wydmami z jasnozłotego piasku. Są tu także góry z pieszymi szklakami, zielone doliny z malowniczymi wioskami oraz miejsca z cennymi zabytkami historycznymi. To wszystko na jednej małej wyspie na środku oceanu.

Na drugą konferencje szkoleniową, która odbyła się w dniach 23-29 kwietnia 2009 roku, zabraliśmy grupę 180 klientów na urokliwą wyspę Gran Canaria, do hotelu RIU VISTAMAR w Puerto Rico.

Podczas 7-dniowego spotkania między szkoleniami produktowymi zabraliśmy naszych klientów na całodniową wycieczkę do Las Palmas, gdzie mogliśmy podziwiać ciekawą architekturę kanaryjską, głównie w stylu hiszpańskiego modernizmu oraz popróbować słynnego kanaryjskiego ron miel – rumu miodowego.  Część podróżników konferencji skusiło się na wyprawę katamaranem  na największą wyspę z archipelagu Wysp Kanaryjskich czyli Teneryfę oraz mogliśmy skorzystać i odbyć szkolenia z nurkowania przez polską bazę nurków.

Konferencję zakończyliśmy wieczorem folklorystycznym w restauracji wybudowanej w Jaskini  Tagoror. Gospodarze poczęstowali nas typowym kanaryjskim posiłkiem, któremu towarzyszył gitarowy koncert i pokazy tańców kanaryjskich wykonywane przez ludowe zespoły. Oczywiście wszyscy chętnie włączyliśmy się do wspólnych tańców i śpiewów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których zostały zapisane miłe chwile.

Równocześnie dziękujemy wszystkim Naszym Klientom i Dostawcom, którzy bardzo aktywnie spędzili z nami czas.

Galeria