Konferencja Szkoleniowa Turcja 2012

Konferencja szkoleniowa Turcja 2012


Konferencja szkoleniowa Turcja 2012

Riwiera Turecka to turystyczna mekka Turcji. Zachęca idealną pogodą, pięknymi krajobrazami i bogactwem starożytnych zabytków.

W dniach 5-12 maja 2012 roku odbyła się jubileuszowa 5 konferencja szkoleniowa. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć  80-ciu naszych klientów na Riwierze Tureckiej w hotelu Iberotel Palm Garden koło Manavgat.

Uczestnicy konferencji  poza licznymi spotkaniami z producentami techniki instalacyjnej, mieli przyjemność uczestniczyć w wielu atrakcjach turystycznych. Dla poszukujących mocnych wrażeń JEEP SAFARI w majestatycznych górach Taurus, był okazją do zobaczenia prawdziwego oblicza Turcji. Bardziej ekscytującą przygodę przeżyli klienci na raftingu, spływie pontonami po rwącej rzece, a klienci nastawieni  na pełen relaks  zawitali do HAMMAM-u, łaźni tureckich.

Natomiast EFLI zorganizowało dla wszystkich uczestników całodniową wycieczkę do jednego z najwspanialszych cudów natury, czyli Pamukkale, zespołu wapiennych tarasów utworzonych przez wysoko zmineralizowaną wodę płynącą z gorących źródeł.

Tydzień minął w mgnieniu oka i naszą podróż zakończyliśmy fascynującą wyprawą do tureckiego karawanseraju. Turecki wieczór zaplanowaliśmy w niezwykle interesującym budynku – to historyczny zajazd budowany zwykle w pobliżu szlaków karawan w Azji Zachodniej. Po kolacji w formie obfitego bufetu specjałów kuchni tureckiej wizytę w karawanseraju urozmaicił nam  program animacyjny, taniec brzucha oraz tureckie wesele w tradycyjnych strojach regionalnych.

Mamy nadzieję, że nasz piąty wspólny wyjazd pozostał w Państwa pamięci i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Równocześnie dziękujemy wszystkim Naszym Klientom i Dostawcom, którzy bardzo aktywnie spędzili z nami czas.

Galeria