Konferencja Szkoleniowa Tunezja 2008

Konferencja szkoleniowa Tunezja 2008


Konferencja szkoleniowa Tunezja 2008

 „Aby rozsławić kraj, w którym się urodziłem, powinienem zapewne opisać wzbijające się błękitne niebo  minarety, aloes stojący jak dumna dziewica, cudowne łaźnie Al-Hammamatu, gdzie nagie ciało jednoczy się z wodą w sposób tak doskonały, iż doznaje się owej nieopisanej radości mężczyzn stających się bogami. Nie wyrzeknę się nigdy tego, co zawdzięczam harmonii natury i ciała, światła i spojrzenia.”  Albert Memmi

I Konferencja szkoleniowa odbyła się do Tunezji w dniach 3-10 kwietnia 2008r, w Yasmine, najmłodszej turystycznej dzielnicy Hammametu w Hotelu Mehari Hammamet.

W ciągu 7—dniowego pobytu grupa 102 uczestników brała udział  w licznych szkoleniach produktowych prezentowanych przez przedstawicieli firm producenckich.

W ramach konferencji zaprosiliśmy naszą grupę na całodniową wycieczkę do Kartaginy i Sidi Bou Said, będącą spotkaniem z fascynującą historią Tunezji oraz współczesnym życiem mieszkańców stolicy.

Kartagina – obecnie dzielnica Tunisu, gdzie znajduje się rezydencja prezydencka oraz willowe posiadłości tunezyjskich elit, a w starożytności – centrum najpierw imperium fenickiego, a później rzymskiej prowincji w Afryce Płn.

Sidi Bou Said – spacer uliczkami pięknie położonego miasteczka artystów.

Natomiast co wieczór wszyscy mogli integrować się, między innymi podczas  prowadzonych animacji na terenie hotelu (spektakle, muzyka na żywo, pokazy, kabaret, lokalne pokazy folklorystycznych tańców ).

Pobyt w hotelu Mehari uwieczniła kolacja pożegnalna w berberyjskim namiocie, podczas którego mogliśmy spróbować przysmaków kuchni tunezyjskiej oraz posmakować lokalnych alkoholi. Wieczór umilali nam grupy taneczno – folklorystyczne przy tradycyjnej berberyjskiej muzyce, a Panie poznawały tajemnice tańca brzucha 😉

Mamy nadzieję, że podobnie jak nam, wyjazd dostarczył Gościom wielu emocji i na długo pozostanie w ich pamięci.

Równocześnie dziękujemy naszym Klientom oraz Dostawcom, którzy uczestniczyli w konferencji szkoleniowej za wspaniałą atmosferę, jaką stworzyli podczas całego pobytu. Mamy nadzieję, że nasza galeria zdjęć, choć w części odda ten wyjątkowy klimat pobytu.

Galeria