Konferencja Szkoleniowa Egipt 2010

Konferencja szkoleniowa Egipt 2010


Konferencja szkoleniowa Egipt 2010

Riwiera Morza Czerwonego to prawdziwy cud natury. Piaszczyste plaże, gorące afrykańskie piaski, turkusowe morze łączące się z pustynią. Egipt to kraina żywych i umarłych oraz wielu tajemnic, gdzie przeszłość styka się z teraźniejszością, historia faraonów wciąż owiana jest pustynnym wszechobecnym piaskiem. Hurghada, do nie dawna skromna wioska rybacka, to dzisiaj jeden z najpopularniejszych kurortów. Tajemniczy świat kolorowych podwodnych ogrodów rafy koralowej przyciąga amatorów nurkowania z całego świata, a gwarancja słońca przez cały rok jest magnesem dla każdego plażowicza.

III konferencja szkoleniowa odbyła się w dniach 19-26 marzec 2010 roku w Hurghadzie, w hotelu Iberotel  Aquamarine Resort. Podczas siedmiodniowego pobytu grupa 100 osób uczestniczyła w licznych szkoleniach z branży techniki grzewczej, a w przerwach korzystała z różnych atrakcji przygotowanych przez hotel, natomiast pełna integracja następowała wieczorami, odwiedzając liczne restauracje, bary i dyskoteki.

Tym razem wczesnym rankiem zaprosiliśmy naszych klientów na całodniową wycieczkę do Luksoru – Doliny Królów, miejsca spoczynku władców Egiptu, przeprawa przez Nil na obiad, a następnie wyprawa do świątyni w Karnaku, gdzie mogliśmy podziwiać przepiękną galerię papirusów, jak również nabyć pamiątkowe papirusy.

Chętni podróżnicy, ciekawi wrażeń wybrali się na wycieczkę do Kairu i Gizy, by móc u swoich stóp zobaczyć słynne piramidy i zrobić zdjęcia z tajemniczym Sfinksem.

Tydzień minął w mgnieniu oka, jednak mamy nadzieję że wspomnienia pozostaną na bardzo długo.

Równocześnie dziękujemy wszystkim Naszym Klientom i Dostawcom, którzy bardzo aktywnie spędzili z nami czas.

Galeria