Konferencja Szkoleniowa Cypr 2011

Konferencja szkoleniowa Cypr 2011


Konferencja szkoleniowa Cypr 2011

Afrodyta – bogini miłości dobrze wiedziała co robi, wyłaniając się z morskiej pianie właśnie tu. Na Cyprze jest bosko. Wspaniałe plaże, malownicze góry Trodoos, pyszne wina, fascynujące zabytki, świetna zabawa i gościnni Cypryjczycy tworzą obraz wymarzonej wakacyjnej wyspy.

Miło nam było gościć po raz czwarty, Naszych Klientów na konferencji szkoleniowej. Tym razem na Cyprze w hotelu Atlantica Aeneas Resort , w dniach 19-26 marca 2011 roku.

Przygodę na Cyprze rozpoczęliśmy kolacją powitalną w greckiej tawernie. Niezapomniany smak tradycyjnej cypryjskiej kuchni, muzyka na żywo, tańce ludowe, doskonałe wino to nie tylko uczta dla ciała. Podczas, gdy na stole pojawiły się dania meze i słynne wino Commandaria, na scenie pojawili się tancerze i rozbawiali nas swoimi artystycznymi pokazami tańca i śpiewem przy akompaniamencie buzuki.

Kolejne dni były napięte w liczne szkolenia techniczne, prowadzone przez  naszych Dostawców, ale i tak mieliśmy czas, aby zabrać naszych klientów do jednego z najpiękniejszych rejonów Cypru, do nie dawna niedostępnych, znajdujących się pod turecką okupacją. Mieliśmy przyjemność zobaczyć Nikozję południową (grecką) oraz północną (turecką).

Zagorzali podróżnicy wybrali się również, na wycieczkę śladami Afrodyty, gdzie mogli zobaczyć miejsce narodzin Afrodyty lub osoby, który były ciekawe jak wygląda prawdziwy Cypr wybrali się jeepami w góry Troddos.

Niestety tydzień minął szybko, a żeby nasz pobyt na dłużej pozostał w naszej pamięci, kolację pożegnalną zakończyliśmy Wieczorem Antycznym.  Każdy uczestnik konferencji otrzymał togi i sandały do ubrania, wyglądali fenomenalnie;-). Wieczór składał się z kolacji (podanej przez kelnerów przebranych w togi, w antycznych glinianych naczyniach, następnie wniesiono upieczone prosiaki i barana, na scenie posiekano maczetami i przyniesiono na stoły. Całym CLUE tego wieczoru okazał się być „Taniec Zeusa”.  Zeus wraz ze sowimi muzami , na wpół rozebranymi  i naprawdę atrakcyjnymi (jak na greczynki), zaprezentowali  tańce z czasów antycznych, zachęcając naszą rozbawioną grupę do wspólnej zabawy. ALE SIĘ DZIAŁO…Uśmiech

Dziękujemy Uczestnikom za wspaniałą atmosferę, jaką stworzyli podczas całego pobytu. Mamy nadzieję, ze nasza galeria zdjęć, choć w części odda ten wyjątkowy klimat pobytu.

Galeria