Inventer

InVENTer – Oddychaj Świeżym powietrzem


Zamontuj rekuperację TAM gdzie inni mówią, że SIĘ NIE DA!

Zdecentralizowane systemy wentylacji Inventer

Podnieś swój komfort życia dzięki zastosowaniu zdecentralizowanego systemu wentylacji i ciesz się zdrowym powietrzem w swoim domu.

Inventer jest bardzo energooszczędny, ponieważ nie ma konieczności wentylacji okiennej a co za tym idzie nie ma strat ciepła. Ze względu na swoje małe gabaryty, zdecentralizowane systemy wentylacyjne są niemal niewidoczne. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej, jednak tylko fachowa instalacja chroni Twój dom przed wilgocią i pleśnią, nieprzyjemnymi zapachami i odgłosami. Ryzyko występowania tych negatywnych skutków jest bardzo duże w przypadku braku wentylacji.

Praca InVENTer jest bardzo cicha, praktycznie niesłyszalna dla ucha.  Wentylator zamontowany w systemie, na przemian wymienia zużyte powietrze na nowe orzeźwiające, przy czym odzyskuje ciepło na poziomie, 91% co w praktyce oznacza, że nie wyziębia nam pomieszczenia. Sterowanie systemem jest dziecinnie proste i łatwe do nastawy.

Rekuperacja Inventer to: 91% odzysku ciepła, orzeźwiające powietrze w pomieszczeniach, energooszczędność (pobór prądu w zakresie do 5 wat) odpowiedni klimat dla alergików – w pokoju brak pylenia, mniej kurzu i małe koszty ogrzewania wynikające z odzysku ciepła.

Od 1999, systemy wentylacyjne inwerter są produkowane w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami, jakości.

Pamiętaj!  Tylko oryginalne Systemy Inventer dadzą Ci 100 % pewności prawidłowej pracy rekuperatora.

———————————————————————-

Wypróbuj sam !

———————————————————————-

UWAGA – PROMOCJA WAKACYJNA

Przyślij zapytanie na adres techniczny@efli.pl a projekt rekuperacji do Twojego budynku zrobimy gratis.

Więcej informacji: tel 501 057 665

———————————————————————-

Nasze Realizacje : Nowy Tomyśl